#

Biz Kimiz

Anadolu’nun sanayi ve mobilya şehri Kayseri’den Türkiye’ye, Türkiye’den dünyaya yayılan kalite, şıklık, ergonomi ve estetiğin diğer adı Cennet Mobilya…

Cennet Mobilya 1965 yılından beri hizmet kalitesi ve ihtiyaçları sanat ile buluşturarak oluşturduğu farklı ve şık tasarımları müşterilerine sunmaktadır. Yaylı yatak üretimini Türkiye’de ilk defa hayata geçiren firma, farklı ürün gruplarında da ilklerin öncüsü olmuştur. Türkiye de yaylı yatak üretiminin başlaması, mobilyada bugün gelinen aşamanın alt yapısını oluşturmaktadır. Tecrübesi ile son yıllarda istikrarlı olarak her yıl büyüme kaydeden Cennet Mobilya, oturma gruplarından yemek odalarına, yatak bazadan ev tekstili ürünlerine, yatak odasından, bebek odasına bir evin tüm mobilya ihtiyaçlarını uluslararası kalite standartlarında üretmektedir.

Ürettiği ürünleri 300'ü aşkın satış noktasında tüketicileriyle buluşturan Cennet Mobilya, tercih edilen ve sevilen mobilya markaları arasında yer almaktadır. Cennet Mobilya, ürünlerinde sadece günümüz trendlerine değil, geleceğin mobilya dünyasına da yön vermektedir. Türkiye pazarındaki etkinliğinin yanı sıra Birleşik Arap emirlikleri başta olmak üzere Orta Doğu’nun her yerinde ve Avrupa Ülkelerinde, müşterilerine hizmet vermektedir. Mobilya sektörüne farklı bir bakış açısı getiren firma kendine özgü tarzı ile ürettiği dayanıklı, konforlu, insan sağlığına dost, estetik, fonksiyonel ve ergonomik ürünleri ile yaşam alanlarınızda ki kaliteyi yükseltirken, sektörün lokomotifi olma yolunda da hızla ilerliyor.

Mutlak müşteri memnuniyetini temel prensiplerinden biri olarak kabul eden Cennet Mobilya sürekli kendini yenileyen firma profili, ekonomik kampanyaları, satış öncesi ve sonrası sağlanan müşteri memnuniyetiyle tüketicilerin gönlünde yer etmiş bir marka olarak dikkat çekmektedir.

–Sizde evinizde CENET’ TEN bir köşe olsun ister misiniz?

#
#

NEDEN CENNET MOBİLYA ?

MİSYONUMUZ

  • İnsana ve tabiata saygılı olmak
  • Ahlaki değerlere bağlı olmak
  • Yenilikçilik ve sürekli gelişim
  • Mükemmeliyetçilik
  • Kaliteli ve sağlıklı ürün üretmek
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
VİZYONUMUZ
İnsan ve çevre dostu ürünlerimizle müşteri beklentilerini en iyi ve en hızlı bir şekilde karşılayan, topluma, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızı ön planda tutan bir dünya şirketi olmak. Cennet Mobilya’yı Türkiye‘de olduğu gibi tüm dünyada da kaliteli ve bilinir bir marka yapmak ve sektöründe birçok ilkleri başarmak.
Türkiye'miz Cennete dönüyor, dünyamız da CENNET’e dönüşecek!